NUMER TELEFONU: 661260794

661 260 794 to numer komórkowy w sieci PLUS

Informacje użytkowników wskazują na to, że numer telefonu 661260794 może być powiązany z próbami wyłudzeń danych. Osoby dzwoniące podają się za pracowników firmy kurierskiej i proszą o potwierdzenie adresu lub innych danych osobowych. Zdarza się również, że stosują natarczywe metody i nie dają się łatwo rozłączyć. Jednocześnie, odnotowano również jeden pozytywny komentarz, jednak należy zachować szczególną ostrożność w przypadku połączeń z tego numeru.

Numer jest oceniany negatywnie przez użytkowników.

Numer telefonu wyszukiwany byl 72 razy i posiada 4 komentarzy.

INFORMACJE OGÓLNE

Reputacja numeru:
Irytująca
Liczba wyszukań:
72
Liczba komentarzy:
4
Ostatnio sprawdzany:
kilka sekund temu

Udostępnij informacje o tym numerze:

KOMENTARZE:

2023-05-25

Dzwoni irytująca Pani, rzekomo z firmy kurierskiej, rozmawia "jak z kolegą", śmieje się, zna moje dane i każe mi je potwierdzić..Twierdzi, że kurier nie mógł znaleźć mojego adresu, gdyż takiego nie ma (?) i ma dla mnie "paczkę bąbelkową". Po delikatnym "nastraszeniu" jej twierdzi, że zrobi zwrot do nadawcy i się rozłącza.

2023-05-18

Bardzo sympatyczna pani z firmy kurierskiej.

2023-05-18

ktoś dzwoni podaje się za kuriera i prosi o telefon innej osoby i podanie adresu prowadzenie rozmowy i natarczywość strasznie mnie zirytowała

2023-05-16

Ktoś wypytuje o prywatne dane i takie posiada


JAKIE JEST TWOJE DOŚWIADCZENIE Z TYM NUMEREM ?

💡 Nie trzymaj tych informacji tylko dla siebie. Udostępnij swoje informacje o tym rozmówcy i pomóż innym dowiedzieć się, czy ten numer telefonu jest uważany za wiarygodny, czy też nie. Jeśli masz jakieś przydatne informacje na temat 661260794 dodaj swój komentarz i pomóż innym dowiedzieć się, kto dzwonił. Dodanie komentarza nie wymaga zalogowania i można to zrobić w ciągu kilku sekund! Nie podawaj żadnych danych osobowych. Staraj się nie używać obraźliwego słownictwa - nawet jeśli jest to trudne! W przeciwnym razie jesteśmy zobowiązani do usunięcia Twojego komentarza.

x
Trwa przetwarzenie danych...
Powrót do fomularza