NUMER TELEFONU: 601475287

601 475 287 to numer komórkowy w sieci PLUS

Informacje użytkowników wskazują na to, że numer telefonu +48601475287 może być podejrzany. Wiele osób zgłasza otrzymywanie niewyjaśnionych wiadomości sms, które są podejrzane. Niektórzy użytkownicy otrzymali wiadomości z podejrzliwymi kodami. Numer telefonu ten może również działać automatycznie i wysyłać niewyjaśnione wiadomości dotyczące wizyt w poradniach medycznych. Bardzo ważne jest zachowanie ostrożności, gdy odbieramy połączenie lub wiadomość z tego numeru.

Numer jest oceniany negatywnie przez użytkowników.

Numer telefonu wyszukiwany byl 813 razy i posiada 3 komentarzy.

INFORMACJE OGÓLNE

Reputacja numeru:
Negatywna
Liczba wyszukań:
813
Liczba komentarzy:
3
Ostatnio sprawdzany:
kilka sekund temu

Udostępnij informacje o tym numerze:

KOMENTARZE:

2023-05-26

dostałem z niego smsa: "e-recepta. Twój kod dostępu do recepty to: 5399", dziwne bo nie byłem u lekarza i po sptawrzeniu na portalu pacjent.gov nic nie figuruje jako e-recepta

2021-08-16

Pro Medica.. automat.. podejrzany nr

2018-04-25

Dziwny tel, wysyła smsa ,,, ze wizyta w por, chor, płuc, Pro -medica ? dziwne? automat...


JAKIE JEST TWOJE DOŚWIADCZENIE Z TYM NUMEREM ?

💡 Nie trzymaj tych informacji tylko dla siebie. Udostępnij swoje informacje o tym rozmówcy i pomóż innym dowiedzieć się, czy ten numer telefonu jest uważany za wiarygodny, czy też nie. Jeśli masz jakieś przydatne informacje na temat 601475287 dodaj swój komentarz i pomóż innym dowiedzieć się, kto dzwonił. Dodanie komentarza nie wymaga zalogowania i można to zrobić w ciągu kilku sekund! Nie podawaj żadnych danych osobowych. Staraj się nie używać obraźliwego słownictwa - nawet jeśli jest to trudne! W przeciwnym razie jesteśmy zobowiązani do usunięcia Twojego komentarza.

x
Trwa przetwarzenie danych...
Powrót do fomularza